Prosinec 31

PROSINEC v ZŠDN

Nový rok již ťuká na dveře, ale my se ještě ohlédneme za měsícem prosinec, který uzavírá rok 2019. Jaký v naší škole byl a co všechno se událo? Jako první nás navštívil Mikuláš, který zahájil vánoční atmosféru v Dobré náladě. Všechny třídy se zúčastnily projektového dne Vánoce ve světě. Prvňáčci si vyzkoušeli, jaké je to být Ježíškem a obdarovali pana Borise ze Sanatoria Topas Škvorec v rámci projektu Ježíškova vnoučata – více info ZDE. Ve školní družině se zpívaly vánoční koledy a před vánočními prázdninami proběhla Muzikálová revue, ve které zazněly nejznámější hity z českých muzikálů. Školu navštívil i Ježíšek a všichni společně se těšili z dárků, které jim nadělil. Poslední den před odchodem na prázdniny jsme si v družině zatančili na vánoční diskotéce a popřáli si krásné Vánoce. Na všechny fotky se můžete podívat na našich FB stránkách nebo RAJČETI.CZ.

2019-12 Koláž prosinec
Posted 31.12.2019 by admin in category "Nezařazené