Říjen 21

Den stromů – projektový den 1. třídy

Projektové dny se netýkají pouze vyšších ročníků, ale i našich nejmenších žáků. I ti si zkusili, jak takový projektový den vypadá a co všechno obnáší.

V pondělí 21. 10. 2019 slavili nálaďáci z první třídy Den stromů. Den stromů je svátek, který stromy oslavuje prostřednictvím jejich společného sázení. Prvňáčci sice stromy nesázeli, ale vyzkoušeli si netradiční způsob výuky, při kterém si zopakovali, co už o stromech ví a dozvěděli se i nové zajímavosti. Pracovali samostatně, ve skupinkách i ve dvojicích. Společnými silami vyrobili dárek pro stromy a vlastní knihu na památku. Projektové vyučování zažili poprvé, ale zvládli ho na jedničku. Jak jim to šlo, se podívejte na FB nebo RAJČE.CZ.

2019-10-21 Koláž projekt Den stromů 1. třída
Posted 21.10.2019 by admin in category "Nezařazené