Prosinec 21

STARDANCE – Když Nálaďáci tančí

Poslední školní den před Vánoci proběhlo velké finále taneční soutěže, na kterou se po několik týdnů připravovalo několik našich odvážných dětí, které mají rády tanec a jsou fanoušky legendární televizní soutěže.  Samotná soutěž začala vystoupením kluků z třetího ročníků, kteří se stylizovali do kapely Queen a předvedli společně píseň Show Must Go On.  Tom, Marťa, Peťa a Elda si ze stavebnice Seva sami složili hudební nástroje a nacvičili si pro své spolužáky krátký výstup s touto písničkou. Tito kluci pak společně s paní učitelkou Vařekovou zasedli jako porota při hodnocení našich tanečníků. Ondra a Anička, Míša a Aďa, Sam a Majda pak předvedli krásně nacvičené tance, za které pak od poroty sklidili nejvyšší možný počet bodů a čekala je sladká odměna. Na závěr si všechny děti společně zatancovaly v naší judovně. Naše školní stardance pokračovala i v čase odpolední družiny, kdy k nám do školy zavítali profi tanečníci, kteří dětem předvedli několik latinskoamerických tanců a umožnili tak našim malým tanečníkům vidět zblízka to, co zatím obdivovali většinou jen u televizních obrazovek. Fotky na FB a RAJČE.CZ.
Posted 21.12.2018 by admin in category "Nezařazené