Říjen 31

Halloween 2018

Ve středu po prázdninách nás čekal netradiční den ve škole. Všichni jsme natešeně dorazili v maskách a čekali, co se bude dít. Nejprve jsme si pověděli, co to vlastně ten Halloween je a také jsme si řekli, že u nás se vlastně slaví Dušičky. Upletli jsme si pavučinu přátelství a dali se do práce. Po celý den jsme se učili jako správná strašidla, ale nezapomněli jsme si zopakovat ani písmenka, která už umíme, takže jsme strašidlácky a přitom „sfumaťácky“ volali U, A, O. V matematice jsme pak počítali dýně a čarodějnice. Na závěr jsme si vyrobili správné dýňácké strašidýlko. Během dne jsme mohli ochutnávat různé strašidlacké dobroty, za což děkujeme našim úžasným rodičům a těšíme se na další mňamkovou spolupráci. Fotky na FB a RAJČE.CZ.
Posted 31.10.2018 by admin in category "Nezařazené