Září 13

Andrův stadion – klučičí den

Ve čtvrtek 13. 9. 2018 jsme navštívili s našimi kluky Andrův stadion v Olomouci, který je domovskou arénou fotbalového klubu Sigma Olomouc. Jelikož mnoho našich kluků Nálaďáků je zapálených do kopané, byla tato exkurze pro ně nezapomenutelným zážitkem. Díky skvělému panu průvodci jsme se mohli zblízka podívat nejen na samotný „trávník“, ale také do šaten hostů, do místnosti, v níž se pořádají tiskové konference a vrcholem byla samozřejmě jižní tribuna, z jejíž nejvyšších míst jsme mohli shlédnout celou herní plochu a další části. Díky výkladu pana průvodce jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí z historie, fungování a vybavení stadionu, kluci si popovídali o současném českém i světovém fotbale a nakonec si zahráli i na malou tiskovou konferenci přímo v místnosti, kde se obvykle konají ty skutečné. Na závěr k našemu obrovskému překvapení a radosti všech kluků obdrželi mnoho dárečků v podobě fanpředmětů Sigma. Děkujeme velmi za zprostředkování této akce panu Smolákovi, panu Janků, panu Zbraňkovi za skvělé provedení a panu Pelíškovi za focení jakož i celému osazenstvu Fanshopu za pozornosti, které udělaly našim klukům obrovskou radost. Fotky na FB a RAJČE.CZ.
Posted 13.9.2018 by admin in category "Nezařazené