Září 3

První školní den 2018/2019

V pondělí 3. září 2018 vstoupila Dobrá nálada již do svého třetího školního roku. Byli jsme moc potěšení, že jsme opět mohli srdečně přivítat nové prvňáčky s jejich rodiči a blízkými, kterým úvodní školní den krásně připravila nová paní učitelka naší školy Romana Vařeková, která je oficiálně pasovala na žáky naší školy. Moc jsme se samozřejmě těšili i na naše čerstvé druháky a třeťáky, kteří s úsměvem na rtech usedli do lavic ve stávajících i nových prostorách naší školy. Byli jsme velmi dojatí, s jakou radostí se všichni vzájemně vítali po uplynulých prázdninách. O dobrou náladu našich dětí se budou starat i další nové paní učitelky – Veronika Pavlíčková a Jitka Polášková. Všem našim žákům, i jejich rodičům a také i pedagogům naší Dobré nálady přejeme krásný a úspěšný školní rok! Fotky naleznete na FB a RAJČE.CZ.

Posted 3.9.2018 by admin in category "Nezařazené