Únor 14

Čokoládování s Dobrou náladou

Druhou únorovou středu jsme v rámci předmětu Prvouka a tématu Povolání přivítali u nás ve škole vzácnou návštěvu, paní Mazáčovou a pana Venského, ze Zora Faktory. Naše Judovna se proměnila v čokoládovnu, ve které se děti dozvěděly spoustu zajímavých informací o původu čokolády, o její výrobě a užití a mohly také různé druhy čokolády a další ingredience spojené s její výrobou ochutnat.  Samy si pak mohly vyzkoušet, jak se čokoláda připravuje a mohly si samy vyrobit svou vlastní malou bonboniéru s bonbony podle svého přání a chuti. Všichni Nálaďáci byli nesmírně šikovní a vytvořili pro své blízké skutečně originální čokoládové překvapení.

Velmi děkujeme paní Mazáčové a panu Venskému za úžasný zážitek!!! Více fotek na FB nebo na RAJČE.CZ
Posted 14.2.2018 by admin in category "Nezařazené